DISKUSE & FÓRUM

Jak používat u mužů a žen

Vlastnosti připínacích penisů

Připínací Penis - Vlastnosti, Vibrace, Vodotěsnost a Materiál

Připínací Penis - Vlastnosti, Vibrace, Vodotěsnost a Materiál

Vibrace

Ne každý připínací penis má vibrace. Ty mohou být řešeny pomocí vibračního vajíčka - připevní se na spodní stranu a lze jej používat i samostatně. Případně je vibrační motorek napevno zabudován v penisu - nelze používat samostatně během sexuálních hrátek. Regulace jsou ve většině případů vyvedeny na malý ovladač - obsahuje i napájení.

Vodotěsnost

Pokud nemá penis vibrace, lze jej bez obav používat i ve vaně a sprše - pouze pozor na ostatní části. Například kožené připínací řemínky nemusejí dobře snášet vlhkost.

Pokud je vybaven vibracemi, podívejte se raději na popis produktu - vodotěsnost je vždy uváděna.

Výměna dilda

Některé penisy lze odepnout z řemínků nebo kalhotek a používat i samostatně jako dildo (nevibrační vibrátor). Navíc se nabízí i možnost jeho výměny za jinak tvarovaný penis. V nabídce se nachází sada rovnou tří výměnných penisů.

Měkkost a ohebnost

Levnější modely jsou vyráběny z tvrdých materiálů - nejčastěji plast. Střední a vyšší třída je příjemně měkká, ohebná a přizpůsobí se vašemu tělu. Nejčastějším materiálem je gel, klinický silikon nebo latex.

Speciální verze

Penis nemusí být jen venkovní, ale i vnitřní.

Prvním zajímavým modelem je oboustraný připínací penis pro ženy. Obsahuje kratší vnitřní dildo, které ženu vaginálně stimuluje během používání.

Druhým zajímavým druhem jsou kalhotkové verze - mají uvnitř jeden nebo dva penisy - pouze anální nebo anální i vaginální.

U obou případů se jedná o verze vhodné pouze pro ženy.

Kompletní nabídka: Strap On - Připínací Penisy

Připínací penisy, které nejsou momentálně skladem:

Strap On - Připínací Penisy
Kontaktní informace
www.pripinaci-penisy.cz
2010 - 2019